Bezrobotni tuż przed emeryturą

Biznes, Sejfy gabinetowe Możliwość komentowania Bezrobotni tuż przed emeryturą została wyłączona 194
Bezrobotni tuż przed emeryturą
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_ekonomia33.jpgPraca to dla większości osób drugi dom. Niewątpliwie jest nam potrzebna do normalnego funkcjonowania w świecie, gdzie nic nie jest za darmo, a finanse urzeczywistniają nam przyszłą i obecną jakość życia naszej rodziny. Starsze pokolenie potrafi docenić wartość ciężko zapracowanego pieniądza i lojalnie podchodzi do pełnienia swoich funkcji w firmie. Kiedy już więc przepracujemy w danym miejscu kilkanaście lat, to cierpliwie oczekujemy zbliżającej się małymi krokami emerytury i nie podejmujemy diametralnych zmian w związku z wykonywanym zawodem.

Mniej lojalny bywa los i rynek pracy, który potrafi nas zaskoczyć zwolnieniami i zatrudnieniem nowego personelu. Wiele osób postawionych przed faktem dokonanym nie widzi tak naprawdę sensownego wyjścia z patowej sytuacji. Pomocna w takiej chwili może okazać się wizyta w powiatowym urzędzie pracy, gdzie dostępne są nie tylko oferty pracy, ale także wachlarz kursów, szkoleń i programów aktywizujących przeznaczonych dla osób po 50. roku życia w celu przekwalifikowania się i zdobycia nowej posady.

Najnowsze wpisy o gospodarce oraz finansach:

Author

admin

Related Articles

Budżetowa księgowość w małopolsce i pełna księgowość Rzeszów - http://budzetowa-ksiegowosc.eu/

Search

Back to Top

sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych - Montaż klatek bezpieczeństwa w warsztacie w Poznaniu - Umywalka Simas Frozen 90x50cm FZ11 - strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006 - Primacon taśmy transportowe - salon kosmetyczny N25 - Umywalka Simas Frozen 121x50,5cm U120 - Miska stojąca WC Catalano Zero 45 1VP4500 - Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02 - Umywalka Simas Flow 40x49,5cm FL14 - Stalowa a aluminiowa konstrukcja w meblach technorattanowych