Firmy w Krakowie

Hologramy els, Pieniądze, Zadatek czy zaliczka Możliwość komentowania Firmy w Krakowie została wyłączona 51
Firmy w Krakowie
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

firmy-w-krakowie-6W tym tekście zamierzam poruszyć temat niezwykle ważny dla mieszkańców dawnej stolicy Polski. Jednakże nie tylko oni powinni się tym zainteresować, ponieważ jest to relatywnie istotne również dla całej reszty Polaków. Tematem artykułu jest bezrobocie w Krakowie.

Na początku ósmego miesiąca ubiegłego roku wynosiło ono nieco poniżej pięciu procent. Jest to jednakże wyłącznie tak zwane bezrobocie zarejestrowane. W rzeczywistości realna stopa bezrobocia jest zawsze nieco wyższa z racji tego, że nie każdy bezrobotny jest zarejestrowany. Dlatego wydaje się rozsądnym podniesienie tych pięciu procent do siedmiu, a może nawet ośmiu. Jednakże, choćby realna stopa bezrobocia wynosiła nawet dziewięć procent, nadal jest to bardzo mało w skali naszego kraju. Na Podlasiu, albo Mazurach niektóre miasta mogą osiągać wartości nawet dwukrotnie większe.
Jeśli dodamy do tego fakt, że firmy w Krakowie są jednymi z najlepiej prosperujących i najlepiej opłacających swych pracowników w naszym kraju, dochodzimy do dosyć istotnej konkluzji. Kraków ma jeden z najbardziej efektywnych systemów ekonomicznych w naszym kraju, toteż inne miasta powinny naśladować tamtejsze samorządy, aby wyprowadzić najbiedniejsze miasta Polski z tragicznie wysokiej stopy bezrobocia, co doprowadza do ruiny gospodarkę naszego kraju.

Najnowsze wpisy o gospodarce oraz finansach:

Author

admin

Related Articles

Budżetowa księgowość w małopolsce i pełna księgowość Rzeszów - http://budzetowa-ksiegowosc.eu/

Search

Back to Top

akcesoria do łazienki Apavisa - Amplituner AV Yamaha RX-A750 - Lampa wisząca Spinner LED - Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00 - sprzedaż igłofiltrów elastycznych - Miska wisząca WC Catalano Star 1VSST00 - Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy - Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15 - płytki łazienkowe Apavisa - geodeta Chełmża - tablice aluminiowe Paraga Centrum