Tarantula SEO

Gospodarka Możliwość komentowania Tarantula SEO została wyłączona 1
Tarantula SEO
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

W ciągu ubiegłych lat reklama w wyszukiwarkach awansowała do roli najbardziej rozpowszechnionego przekazu reklamowego w Polsce. Popularność ta nie bierze się, jak można by było przypuszczać, jedynie z nieustannie powiększającej się rzeszy internautów w naszym kraju, ale przede wszystkim z wielkich możliwości samego internetu – efekty reklamy można dokładnie śledzić, a nieustannie rozwijane narzędzia kontekstowe pozwalają coraz precyzyjniej trafiać do konkretnej grupy docelowej.
W opozycji do reklam offline czy nawet internetowej reklamy display, optymalne wykorzystanie pozycjonowania czy linków sponsorowanych wymaga elementarnego rozumienia zasad działania internetu oraz wyszukiwarek internetowych. Aby dobrze reklamować się w wyszukiwarkach, potrzebni są ludzie, którzy z jednej strony posiadają podstawowe kompetencje techniczne a z drugiej – marketingowe. Takich zaś niestety nie ma wielu, w związku z czym firmy pragnące reklamować się w wyszukiwarkach są zwykle całkowicie zdane na agencje zewnętrzne, nie mając przy tym możliwości sprawdzenia, czy zaproponowane przez nie rozwiązania są rzeczywiście optymalne. A jak niestety wielu polskich przedsiębiorców miało już okazję się przekonać, nie zawsze takie są.
Czy w takim wypadku korzystanie z firm oferujących reklamę w internecie permanentnie musi wiązać się z ryzykiem? Nie zawsze. Jeśli od początku reklama będzie właściwie zaprojektowana – najlepiej przez firmę nie związaną z wykonawcą, ani nie czerpiącą zysku stricte z dostarczania reklam – a następnie jej wykonawstwo będzie ciągle śledzone przez niezależne narzędzia, zagrożenie zostaje praktycznie zupełnie wyeliminowane.
Właśnie po to, aby to umożliwić, powstał system Tarantula – wszechstronny komplet narzędzi, który z założenia ma umożliwić nową jakość współdziałania między przedsiębiorstwami zainteresowanymi reklamą w wyszukiwarkach, a dostarczającymi jej agencjami.

W ramach modułu Audyt platforma skrzętnie analizuje kod strony pod kątem klasycznych błędów, które mogą obniżać jej pozycje w wyszukiwarkach na wybrane słowa kluczowe.
Audyt SEO w systemie Tarantula przeprowadzany jest dwuetapowo. W etapie pierwszym dla sprawdzanej witryny dopasowywane są optymalne słowa kluczowe. Wybór ten dokonywany jest w oparciu o parę słów kluczowych, witryny konkurencyjne oraz inne narzędzia statystyczne do monitorowania popularności poszczególnych haseł. Kiedy lista fraz zostanie zatwierdzona, Tarantula przystępuję do analizy na ich podstawie wskazanych przez klienta podstron jego serwisu www. Tarantula zaczyna kolejno sprawdzać wiele rożnych jej elementów, takich jak zawartość nagłówków, budowa linków wewnętrznych, częstotliwość występowania słów kluczowych w określonych częściach serwisu, stosunek kodu strony do treści, przekierowania, konstrukcja mapy witryny i wiele, wiele innych. W efekcie analizy powstaje raport z listą uchybień zlokalizowanych na stronie wraz z sugestią ich rozwiązania. Raport ten stanowi dokument gotowy do przedstawienia twórcy lub administratorowi serwisu i zawiera jasne wytyczne do działań, jakie należy poczynić, aby polepszyć jej pozycje w naturalnych wynikach wyszukiwania. Po wykonaniu optymalizacji serwisu, zwykle wystarczy tylko parę dni, aby przekonać się na ile wpłynęła ona na polepszenie jego pozycji.

Author

admin

Related Articles

Budżetowa księgowość w małopolsce i pełna księgowość Rzeszów - http://budzetowa-ksiegowosc.eu/

Search

Back to Top

6es7521-1bl00-0ab0 sterownik - salon kosmetyczny N25 - Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11 - Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15 - przenośniki Primacon - Umywalka Simas Flow 87x49,5cm FL05 - wynajem zestawów igłofiltrów - Lekkie przyczepki sprzedawane woj. pomorskie - Primacon taśmy transportujące - N25 opalanie natryskowe - Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick